Predaj strojov

+ Stroje na lepenie knižných a šanónových dosiek
+ Brúsenie
+ Číslovanie
+ Falcovanie
+ Guľatenie a dierovanie
+ Kruhové rezačky a kartonážne šičky
+ Laminovanie
+ Mriežkovačky
+ Kašírovanie
+ Kompresory
+ Linka na výrobu tvrdých krabíc
+ Nitošičky
+ Obracanie stohov
+ Odpadové lisy
+ Osvitové jednotky na klišé
+ Perforovanie a bigovanie
+ Registračný výsek
+ Rezačky
+ Striasacie stoly
+ Stroj na UV lakovanie SG 1000/1200
+ Stroje na výrobu okienok
+ Tampónové a sieťotlačové stroje
+ Trojrezy
+ Väzba V2
+ Väzba V1 + V3
+ Vŕtačky papiera
+ Výroba kalendárov
+ Výsekové stroje
+ Zlatenie

+ Použité stroje

Čiarové kódy

Spotrebný materiál

Dodanie, Záruka, Servis

Sieťotlačové stroje

Model

Počet farieb

Druh potlače

Max. rozmer plochej tlače v mm

Max. rozmer rotačnej tlače v mm

SCF 260

stojan

1

plochá a rotačná

260 x 130

Ø 80x130

SCF 300

vákuový stôl

1

plochá a rotačná

300 x 200

Ø 90x200

SCF 500

vákuový stôl

1

plochá a rotačná

500 x 350

Ø 155x350

SCF 550

vákuový stôl

1

plochá a rotačná

550 x 350

Ø 170x300

SF 800

1

plochá

800 x 500

-

SC 800

1

rotačná

Ø 255x400

SFT 800

1

plochá

800 x 500

-

SFM 1000

1

plochá

1000 x 750

-

S2F-220

2

plochá

220 x 150

-

SCF 160A

1

rotačná

-

Ø 46x160

SCF 160B

1

plochá

150 x 160

-

SF 200H

1

plochá

200 x 260

-

SF 320H

1

plochá

320 x 400

-

SF 500H

1

plochá

500 x 38

-

SFV 700H

1

plochá

600 x 700

-

S2F-220

Dvojfarebný sieťotlačový stroj pre na plochú potlač malých plochých povrchov používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií.
Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon.SCF 260

Sieťotlačový stroj pre plochú a rotačnú potlač, max. plochá potlač 260x130 mm, zákazník si môže zvoliť stojan. Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač plochých alebo zaoblených povrchov (napr. valcovitých, pyramidálnych) používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné.

Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií. Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu.


SCF 300

Sieťotlačový stroj pre plochú a rotačnú potlač, max. plochá potlač 300x200 mm, zákazník si môže zvoliť vákuový stôl. Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač plochých alebo zaoblených povrchov (napr. valcovitých, pyramidálnych) používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií.

Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu. Jednoduchá výmena z plochej na rotačnú potlač. Tlačová hlava sa jednoducho vyčistí pohybom hore a dole.


SCF 500

Sieťotlačový stroj pre plochú a rotačnú potlač, zákazník si môže zvoliť vákuový stôl. Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač plochých alebo zaoblených povrchov (napr. valcovitých, pyramidálnych) používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií.
Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu.

SCF 550

Sieťotlačový stroj pre plochú a rotačnú potlač, zákazník si môže zvoliť vákuový stôl. Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač plochých alebo zaoblených povrchov (napr. valcovitých, pyramidálnych) používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií. Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu. Jednoduchá výmena z plochej na rotačnú potlač. Tlačová hlava sa jednoducho vyčistí pohybom hore a dole.


SF 800

Sieťotlačový stroj pre plochú potlač, max. rozsah tlače 800x500mm, montáž výberovým spôsobom s podtlakom. Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač veľkých plochých povrchov používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií. Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu. Tlačová hlava sa jednoducho vyčistí pohybom hore a dole.

SFT 800

Sieťotlačový stroj s posuvným pracovným stolom a vákuom, na plochú potlač s max. rozsahom tlače 800x500 mm. Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač veľkých plochých povrchov používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, obvodových dosiek, kože, papiera, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií. Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu. Tlačová hlava sa jednoducho vyčistí pohybom hore a dole.

SC 800

Táto séria sieťotlačových strojov je vhodná na potlač zaoblených povrchov (napr. valcovitých, pyramidálnych) používaných v odvetví plastových tovarov, kancelárskych potrieb, hračiek, elektrických zariadení, keramiky, skla, dreva, kozmetiky a pod. Tieto sieťotlačové stroje sú vybavené ovládaním pomocou mikropočítača. Vďaka multifunkčnému pred-nastavovaciemu programu sú stroje multifunkčné. Po nastavení multifunkčného programu je tento navždy uložený v pamäti. Preto nie je potrebné znovu nastavovať program v prípade výpadku prúdu a nie je potreba záložných batérií. Rôzne sieťotlačové funkcie je možné priamo nastaviť stlačením citlivého perového dotykového gombíka na konzoly. Veľmi jednoduchá obsluha. Moderné a odolné pneumatické komponenty pracujú hladko a výkonne. Konštrukcia stroje je ľahká a odolná, štruktúra je precízna a zaisťuje vysoký výkon. Stroj je vybavený špeciálnym tlmičom vibrácií a čepeľami s nastaviteľnou rýchlosťou. Precízna tvrdá os redukuje trenie zapríčinené pohybom stroja počas tlače a má dobrú odolnosť voči hrdzaveniu. Tlačová hlava sa jednoducho vyčistí pohybom hore a dole.


 

SFM 1000

Automatický sieťotlačový stroj s extra veľkým valcovým tlačovým prístrojom s vákuovým systémom.

Napájanie: 220V/110V 50Hz/60Hz 600W
Max. rozsah tlače: 1000x500mm
Max. výške tlače: 300mm
Max. vonkajší rozmer sieťotlačového rámu: 1390mmx760mmx40mm
Veľkosť pracovného stolu: 1100x600mm
Rozsah satia: 1030x520mm
Horná a spodná úroveň sieťotlačového rámu: 25~250mm
Max. rýchlosť tlače: 300 x/ hod.
Tlak vzduchu: 0.6Mpa (6 bar) alebo viac
Rozmery: 1740x1000x1990mm
Balenie: 1850x1200x2130mm

 

SFV 700H

Ručne ovládaný sieťotlačový stroj s vákuom pre plochú potlač.

Rozmer pracovného stola: 700 x 800 mm
Max. veľkosť rámu: 730 x 830 x 42 mm
Rozmer sacej časti: 600 x 700 mm


 

SF 500H

Ručne ovládaný sieťotlačový stroj pre plochú potlač s max. rozmerom rámu 500x38 mm.


 

SF 200H

Manuálny sieťotlačový stroj s max. rozsahom tlače 200x260 mm, iba pre plochú potlač..


 

SF 320H

Manuálny sieťotlačový stroj s max. rozsahom tlače 320 x 400mm, iba pre plochú potlač.


 
 

SCF 160A

Elektrický sieťotlačový stroj pre rotačnú tlač s max. rozmerom rotačnej tlače O 46 x 160 mm a max. rýchlosťou 900 cyklov/hod., váha 24 kg.


 

SCF 160B

Elektrický sieťotlačový stroj na plochú potlač s rozsahom plochej tlače 150 x 160 mm a max. rýchlosťou 900 cyklov/hod., váha 26 kg.

Kontakt

MONT - ALU, spol. s r.o.
Vrádište 269
908 49 Vrádište

GPS:
48°49´32.46"N
17°11´51.19"E

+421 918 549 281 (sekretariát)
+421 905 407 978 (riaditeľ)

predaj@kohimont.sk (sekretariát)
palo@kohimont.sk (riaditeľ)
všetky kontakty [viac...]

Novinky

20. 03. 2015
11. 09. 2014
Paketovacie lisy
Vertikálny lis LH 300


25. 01. 2012
Paketovacie lisy
Paketovací lis MacFab HZ 70T


27. 07. 2011
Rezačky
Rezačky papiera IDEAL


26. 07. 2011
Perforovanie a bigovanie
Bigovací a perforovací stroj GPM 450
Bigovací a perforovací stroj GPM 450SA


26. 07. 2011
Nitošičky
nitošička SXC-460


16. 07. 2011
Výroba kalendárov
Zariadenia na drôten. väzbu


10. 07. 2011
Nové falcovačky
Falcovací stroj CFM 500
Falcovací stroj CFM 650